Kontakt

Dziewięćsił
Tomasz Piorun
Dziewięćsił
Legnica


NIP 6911169617
tel: 666 023625
e-mail: dziewiecsil@onet.pl

Administrator - Tomasz Piorun

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

O mnie

Images: baner wwwb.PNGDziałalnością sportową zajmuje się od ponad 20 lat. Teraz okazało się, że formuła Towarzystwa wyczerpała się, zostałem na placu boju jako przedsiębiorca, zarejestrowałem w Urzędzie Marszałkowskim Dolnego Śląska działalnośc organizatora Turystyki, wpisano mnie do Rejestru OT pod numerem 577. Poza tym zajmuję się tym co lubię - czyli wzechstronnie rozumianą kultura fizyczną na każdym etapie życia. Interesuje mnie sport i rekreacja jako sposób na ciekawe, zdrowe i aktywne spędzanie czasu wśród ludzi, w otoczeniu pieknej przyrody w każdych warunkach pogodowych i środowiskowych.


Jestem nauczycielem wychowania fizycznego w Szkole Podstawowej nr 9 w Legnicy, absolwentem AWF Wrocław (1992), instruktorem pływania, narciarstwa zjazdowego, tenisa ziemnego, badmintona, lekkiej atletyki, gimnastyki i piłki siatkowej, samoobrony, turystyki rowerowej, lekkoatletyki i nawet surwiwalu! Czuję się jak narzędzie wielofunkcyjne - krytycy mówią, że jak coś jest do wszystkiego, to jest do niczego...w mojej pracy to chyba jednak zaleta.

Nie czuje się mistrzem jednej dyscypliny, moja silna stroną jest wszechstronnośc zainteresowań i umiejętności.

Od 2007 roku organizuje letni i zimowy wypoczynek, pełnie funkcje kierownika wypoczynku, czasem wychowawcy i instruktora. mam już za sobą organizację ponad dwadziestu obozów (letnich i zimowych), w których uczestniczyło w sumie ponad 1100 osób. Za zasługę przypisuję sobie i współpracującym ze mną osobom szczęśliwe zakończenie wszystkich imprez , minimalną ilośc kontuzji i wracających co roku do nas tych samych osób. W tym roku 2014 ,po raz pierwszy wychowawcami będą osoby , które były uczestnikami naszych obozów. W pracy z dziecmi i młodzieżą kieruję się prostymi zasadami: rozwijac samodzielnośc, kompetencje i zainteresowania w życzliwej atmosferze.

W wolnych chwilach biegam amatorsko, jeżdżę na nartach i rowerze, pływam na kajakach, żaglach albo wpław. Lubie też wędrówki bliskie i dalekie.

Tomasz Piorun

Images: japm.JPG


Wygenerowano w sekund: 0.01
3,416,558 Unikalnych wizyt