Kontakt

Dziewięćsił
Tomasz Piorun
Dziewięćsił
Legnica


NIP 6911169617
tel: 666 023625
e-mail: dziewiecsil@onet.pl

Administrator - Tomasz Piorun

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Bieganie rekreacyjne

Bieganie to najprostrza forma wysiłku fizycznego mająca olbrzymi wpływ na naszą kondycję, zdrowie, sylwetkę a nawet styl życia.

Images: japm.JPG

Aby było skuteczne i nie przyniosło problemów zdrowotnych warto zacząć od biegania pod okiem "profesjonalisty" ( a przynajmniej  instruktora i biegacza). Warto ustalić indywidualny stan wydolności, dobrac tempa do aktualnych mozliwości, wieku i niestety ... wagi.
Bieganie jest super ale potrafi też byc niebezpieczne, szczególnie dla tych co lubią ciągle dalej, szybciej, wyżej... Bieganie maratonu po pół roku od zaczęcia przygody z bieganiem, nie ma nic wspólnego ze zdrowiem i rozsądkiem. 
Zapraszam osoby dorosłe, które już dawno nie uczęszczały na lekcje wf lub nie wiedzą jak zacząć, aby spróbowały z nami powrócić do sprawności fizycznej i regularnego wysiłku.


W roku 2015 i 2016 we wtorki o godzinie 18.00 zapraszam na bieżnię SP9 Legnica przy ul. Marynarskiej 31. Porady są nieodpłatne, wiedzą dzielę się jako instruktor lekkiej atletyki i z zamiłowania biegacz Tomasz Piorun

 


Tomasz Piorun
Images: ja biegam.JPGImages: biegamy.jpg

Wygenerowano w sekund: 0.01
3,351,087 Unikalnych wizyt