Kontakt

Dziewięćsił
Tomasz Piorun
Dziewięćsił
Legnica


NIP 6911169617
tel: 666 023625
e-mail: dziewiecsil@onet.pl

Administrator - Tomasz Piorun

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Austria 2022

Images: hintersee.jpg
Witam serdecznie

W pierwszym terminie od 30.01 do 5.02.22 brak miejsc na wyjazd narciarski. Zostało nam jeszcze 10 miejsc w drugim tygodniu ferii od 6 do 12 lutego Zapraszam serdecznie.

Aktualne zasady sanitarne w Austri na stronie (link poniżej), obowiązują od 8 listopada, proszę o zapoznaine sie ze szczegółowymi wytycznymi gdyż ogólnie na stoki , do restauracji i hoteli będą mieli wstęp tylko zaszczepieni lub ozdrowieńcy, przypuszczam że to się nie zmieni:
https://www.austria.info/pl/informacje-ogolne/pozostancie-zdrowi/zasady-wjazdu-do-austrii


pozdrawiam Tomasz Piorun
Images: wofgangsee.JPG

Pływanie 2021/22

Zapraszamy na zajęcia pływania w roku szkolnym 2021/22.
Proszę o zapoznanie się ze szczegółami w zakładce pływanie.

Formularz zgłoszeniowy: Prosze skpiowac link i wkleic w górne okno wyszukiwarki. Wypełniony formularz prosze dostarczyć jest podstawą do zapisania dziecka na zajęcia grupowe i indywidualne.
https://drive.google.com/file/d/1gm0OajWCyELycNrnKvY2gLgFjbGoABgX/view?usp=sharing

pozdrawiam Tomasz Piorun

Images: plywanie.JPG

Wyjazdy wakacyjne lato 2021

Wyjazdy na obozy letnie:

A/Wyjazd na obóz wędrowny na pojezierze Mazuskie
31.07.2021 Zbiórka Dworzec PKP Legnica godzina 6.30 - odjazd pociągu 7:05
Powrót 9.08.2021 dworzec PKP Legnica około godziny 22:00

B/Wyjazd na obóz surwiwalowo-wędrowny na Pojezierze Myśliborskie
11.08.2021 Zbiórka Dworzec PKP Legnica godzina 11:30 - odjazd pociągu 12:04
powrót 20.08.2021 dworzec PKP Legnica około godziny 16:07

C/Wyjazd na kolonię surwiwalową do Pszczewa Ośr Karina
21.08.2021 Zbiórka Parking SP9 Legnica godzina 15:00
powrót 30.08.2021 Parking SP9 Legnica około godziny 12:00

Przypominam o konieczności posiadania ważnych legitymacji szkolnych, uczestników wyjeżdżających pociągami i o dostarczeniu kart kwalifikacyjnych.

Do zobaczenia !
Tomasz Piorun
Images: koleje.jpg

Wakacje 2021

W tym roku zaplanowane mamy trzy imprezy o charakterze survivalowym i wędrownym z dużą dawką aktywnego wypoczynku, samodzielności w pięknych okolicach: Pojezierze Mazurskie, Myśliborskie, Lubuskie. Wszystko na to wskazuje, że koronawirus da nam się cieszyc wolnymi wakacjami.
Będziemy oddychać w zielonymi płucami Polski i  cieszyć się czystymi jeziorami z daleka od miejskiego hałasu i spalin.
Realizujemy BON Turystyczny
Images: blog_1596192976-0.jpg
Brak wolnych miejsc na obozy i kolonie, pytania w sprawie imprez proszę wysyłać na pocztę elektroniczną: dziewiecsil@onet.pl lub telefonicznie 666 023625
Uczestników proszę o zapoznanie się z listą wyposażnenia obowiązkowego oraz posiadanie ważnych legitymacji szkolnych.
Proszę rodziców o dosyłanie wypełnionych kart kalifikacyjnych w postaci skanu lub zdjęcia. Oryginały kart proszę dostarczyć w dniu wyjazdu.


pozdrawiam Tomasz Piorun

Images: szelment.jpg

zima 2021

Images: ja narty.jpgImages: plywanie.JPG

Szanowni Państwo

W związku z tym, że moja działalność została zawieszona przez polski Rząd, odwołałem wszystkie obozy zimowe oraz zawiesiłem zajęcia na basenie. Jeżeli sytuacja międzynarodowa się poprawi to spróbujemy pojechac do Austrii w marcu - tylko własnym transportem.
Liczę na otwarcie pływalni w lutym ale gwarancji, że tak się stanie nie ma żadnych. Jeżeli tylko będę miał konkretne informacje poinformuję niezwłocznie na stronie i FB.

Nie poddaję się i właśnie ustaliłem terminy obozów i kolonii letnich - wykupiłem niezbędną gwarancję ubezpieczeniową uprawniającą mnie do bycia organizatorem turystyki wpisanym do Rejestru Marszałka Dolnego Śląska do 31.01.2022

Dla narciarzy mam kilka propozycji.

1. Jeżeli tylko Austria się otworzy - najwcześniej 1 marca 2021 - możemy spróbować wyjechać do Sankt Gilgen w terminie 4-8 marca.
2. Oddaje wpłacone zaliczki na konto
3.Wpłacone zaliczki można wykorzystać na wyjazdy w czasie wakacji (obozy wędrowne, survivalowe), ewentualnie w przyszłym sezonie narciarskim
4.Wpłacone zaliczki można wykorzystać na naukę pływania na basenie Delfinek w Legnicy.

Postaram się wysłać do każdego meila z informacją i prosze dokonać wyboru rozwiązania. Osoby zainteresowane wyjzdem własnym transportem proszę o kontakt telefoniczny.

pozdrawiam serdecznie w trudnych czasach

Tomasz Piorun 666023625

lato 2020

Pozdrawiam serdecznie
uczestników i rodziców uczestników naszych obozów i kolonii.

Pozwalam sobie podzielić się kilkoma zdaniami podsumowania wakacyjnych imprez.
Przez miesiąc sierpnień mieliśmy okazć poznawać piekne i czyste rejony Polski. Na Kaszubach widzieliśmy skutki nawałnicy z 2017 roku - tysiące hektarów lasu bez drzew, spłynęliśmy piekną i dziką Brdą, poznaliśmy jeziora dzikie i czyste jak Skąpe i Wiele ale i piękne i brudne jak Wdzydze. Niestety czystych jezior ubywa, każdy chce mieć domek nad jeziorem ale nie każdy dba o jego czystość. Przeżyliśmy w trudnych warunkach pogodowych i na zagęszczonych polach namiotowych.
Na Pojezierzu Lubuskim odświeżyliśmy znajomość z jeziorem Niesłysz - czystszym niż 10 lat temu oraz Paklicko wielkie, które się nie zmieniło, za to ośrodek w Nowym Dworku nabrał blasku i jakości. Znów odwiedziliśmy Miedzyrzecki Rejon Umocnień MRU, największy ponoć tego typu obiekt w Europie. Mimo zmęczenia, które zawsze towarzyszy wędrówce mieliśmy czas na zabawy i rozwijanie znajomości - które mam nadzieję, że przetrwają dłużej niż do końca wakacji. Szkoda tylko że tak trudno niektórym rozstać się ze swoim smartfonem i często kontakty z przyrodą  i innymi ludźmi przegrywały w zestawieniu z ładowaniem baterii..... Takie czasy.
W Pszczewie zobaczyliśmy, jak co roku kryształowo czystą wodę, w której kąpiel to sama przyjemność. Często spędzaliśmy czas na zbawach w lesie a nawet korzystaliśmy z jego darów - takiej ilości zebranych jagód na pierogi jak na Kaszubach nie widziałem nigdy dotąd.

W czasie trwania obozów i kolonii nie musieliśmy ani razu korzystać z opieki medycznej - co cieszy bardzo. Poza dwoma małymi skaleczeniami i pęcherzami na nogach nie było żadnych urazów. Mam nadzieję, że wszyscy po pobycie w czystym srodowisku i głównie na powietrzu zahartowali swoje organizmy na najbliższe miesiące jesiennej pluchy. Zgodnie z zaleceniami GIS codziennie mierzyliśmy temperaturę ciała uczestników i kadry - ani razu nie stwierdziliśmy temperatury powyżej 37.5 - pomijając Covid-19 to również dobrze świadczy o dbaniu o zdrowie na obozach.

Zdjęcia z obozów i kolonii najlepiej zobaczyć na moim FB    https://www.facebook.com/piorun.tomasz
jezeli ktoś chciałby w lepszej jakości to sugeruję pendrive.

pozdrawiam Tomasz Piorun

Images: skok pszczew.jpg

obóz wedrowny pojezierze lubuskie

Witam Serdecznie

Przypominam, że wyjazd na obóz wedrowny na pojezierze lubuskie jest w środę 12 sierpnia - zbiórka na dworcu PKP Legnica o godzinie 11:15. Bardzo proszę rodziców aby mieć ze sobą oryginały kart kwalifikacyjnych a uczestników o posiadanie ważnych legitymacji szkolnych!

Zabieramy tylko rzeczy wymienione w spisie wyposażenia uczestnika. jeżeli chodzi o namioty są 3-osobowe (nominalnie 4 ale ze względu na Covid-19 powinno byc w nich mniej osób). Namioty są firmy Decathlon z przedsionkami - służą wyłącznie do spania i przebywania w czasie deszczu. Zabronione bedzie jakiekolwiek goszczenie się w namiotach innych osób ze wzgledu na wytyczne GIS.
Prosze wziąć dwie pary butów do chodzenia - szczególnie jeżeli ktoś mało chodzi na codzień, mogą być dobre sandały. Na poprzednim obozie odciski uniemożliwiły kilku osobom aktywne pokonywanie trasy.

do zobaczenia

Tomasz Piorun
album: grupa.jpg

PS Jestem aktywnym organizatorem turystycznym w systemie realizacji bonu turystycznego, osoby chcące skorzystać z bonu 500zł prosze o wysyłanie kodu aktywacyjnego na pocztę elektroniczną i traktowanie tego jako dokonanej płatności. Postaram się zgłębić mechanizm realizacji po powrocie z obozów. Jeżeli bedę miał jakieś problemy bedę się kontaktował indywidualnie.Wyjazd

Wyjazd grupy na obóz wedrowny po Pojezierzu Kaszubskim 30 lipca. Zbiórka o godzinie 3:30 Rano!!! na dworcu PKP Legnica! O 3:54 odjazd Kolejami Dolnośląskimi do Wrocławia przesiadka i dalej do Tczewa i Rytla. Bardzo prosze mieć ważne legitymacje szkolne! Spóźnienia wykluczone.
Wracamy 9 sierpnia późnym wieczorem - około północy na dworzec PKP Legnica

Bardzo prosze o zapoznanie się z wytycznymi GIS dotyczącymi organizacji obozów pod namiotami w okresie pandemii Covid-19. Bedziemy się starać na obozach realizowac zalecenia sanitarne i oomijać duże skupiska ludzkie. W namiotach będzie przebywac mniejsza liczba osób od normatywnej. Zaopatrzyy się w odpowiednią ilość srodków dezynfekcyjnych i bedziemy dokonywali codziennie pomiarów temperatury ciała wszystkich uczestników i kadry.Images: cieszyno.jpg

Wakacje 2020

Images: ownotecka.jpg
Witam serdecznie

Drodzy uczestnicy Obozów letnich i kolonii. Zakończyliśmy zapisy na obozy wędrowne i kolonie. Mamy jeszcze kilka miejsc na kolonię surwiwalową w terminie 21-31 sierpnia 2020. Zapraszam.
W związku z decyzją Rektora AWF Poznań o zamknięciu pola namiotowego i przesunięciu terminów obozów studenckich, kolonia surwiwalowa w terminie 21-31 sierpnia odbędzie się na ośrodku Karina w Pszczewie. Termin , cena pozostają bez zmian

Proszę o dostarczanie kart kwalifikacyjnych drogą elektroniczną - może być skan lub dobre zdjęcie. Oryginały oddajemy w dniu wyjazdu. Nie będzie zebrań organizacyjnych więc prosze o śledzenie informacji na stronie lub na FB.

Uczestnicy obozów wędrownych proszę aby mieli aktualne legitymacje szkolne. Będziemy korzystać z usług PKP jadą na Pojezierze Kaszubskie jak i Lubuskie. Płatności końcowych proszę dokonywać do 10 lipca.

Sytuacja jest dynamiczna w związku z pandemią dlatego nie podaję jeszcze godzin wyjazdów. Można przyzwyczajać się do chodzenia. 2-3 wycieczki po okolicach kilkunastokilomterowe ą bardzo wskazane przed wyjazdem.

Link do karty kwalifikacyjnej poniżej i numer konta. Informacje o wyjazdach w zakładce: obozy letnie.

lato 2020

Images: talty grupa.jpg
Moi drodzy

Jak wiadomo kolonię w Szklarskiej Porębie odwołałem - głównie ze względu na ilość dzieci na ośrodku (Dom wczasów dziecięcych) spoza naszej grupy i duże ryzyko zarażeń.
Obozy wędrowne i kolonia surwiwalowa w Chycinie mam nadzieję, że odbędzie się "normalnie" . Warunki sanitarne są wygórowane - tak jakby ustawodawca nie bardzo wiedział o czym stanowi.... ale na dzisiaj obozy są aktualne. Trwają zapisy jest jeszcze kilka miejsc na wszystkie imprezy ale powoli się zapełniają. Terminy aktualne są podane w zakładce obozy letnie.

Nie będzie zebrań przed wyjazdami mimo długoletniej tradycji (powody oczywiste). Wszystkie informacje postaram się podawać na tej stronie i na FB.

Pozdrawiam
w razie wątpliwości proszę o kontakt telefoniczny

Prosze o dostarczanie drogą elektroniczną wypełnionych kart kwalifikacyjnych link poniżej, należy skopiować i wkleić w górne okno wyszukiwarki.:
https://drive.google.com/file/d/1vheTkXaB6cqId4hl84YMifwaDCSQ_3SN/view?usp=sharing

666023625
Tomasz Piorun

Wpłaty na konto, zadatek w wysokości 200zł:
Dziewięcsił Tomasz Piorun Lotnicza 25/5 Legnica

nr konta: 94 1940 1076 3120 9098 0000 0000


pozostałą kwotę proszę wpłacać na początku lipca.


terminy obozów

Uwaga z przyczyn ode mnie niezależnych małej korekcie uległy terminy dwóch ostatnich imprez - musiałem przesunąć obóz węrowny po Pojezierzu Lubuskim i kolonię survivalowo-sportową w Chycinie o jeden dzień. Mam nadzieję że nie zmąci to planów wakacyjnych a jeszcze pełniej wykorzystamy wakacje. Ostateczne terminy w zakładce obozy letnie. Kończymy 31 sierpnia zamiast 30.

Poniżej link do karty kwalifikacyjnej, należy skopiowac i wkleic w górne okno wyszukiwarki.
https://drive.google.com/file/d/1vheTkXaB6cqId4hl84YMifwaDCSQ_3SN/view?usp=sharing

Images: cieszyno.jpg

Wygenerowano w sekund: 0.00
2,939,524 Unikalnych wizyt