Kontakt

Dziewięćsił
Tomasz Piorun
Dziewięćsił
Legnica


NIP 6911169617
tel: 666 023625
e-mail: dziewiecsil@onet.pl

Administrator - Tomasz Piorun

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

ferie 2020

Witam serdecznie

Bardzo mi przykro ale nie mam już wolnych miejsc na wyjazdy narciarskie podczas ferii 2020. Wszystkie informacje dotyczące wyjazdów znajdą Państwo w zakładce obozy zimowe. Proszę pamiętać o wyrobieniu kart EKUZ i posiadaniu ważnego dokumentu tożsamości (dowód osobisty lub paszport).

Przacujmy nad kondycją !

Images: ekuz.jpg
Images: dachstein 2019.jpg

zima 2020

Images: male gosau2.jpg
Witam serdecznie - uwaga!!!

W związku z licznymi zapytaniami uczestników o terminy wyjazdów przypominam, że pierwotnie wszyscy chętni zapisywali się na wyjazd do Austrii w drugim tygodniu ferii. W wyniku bardzo dużego zainteresowania wyjazdem postanowiłem zorganizaować drugi obóz w pierwszym tygodniu ferii. Osoby zapisujące się na wyjazd dodatkowy i te które chciały przepisać na pierwszy tydzień ferii doskonale o tym wiedzą. Powtarzają się telefony osób zapisujących się na pierwszy wyjazd (gdzie jestem zapisany?).
Przepraszam ale nie przypuszczałem, że może dojść do takiej sytuacji. Te osoby które zapisywały się we wrześniu są zapisane na obóż w drugim tygodniu ferii - chyba, że zgłosiły chęć wyjazdu w pierwszym tygodniu bo tak pasuje lub jadą tak znajomi. Pozostali zapisani są tak jak było - na drugi termin ferii.
Jeżeli ktoś ma wątpliwości gdzie jest zapisany proszę o sms, telefon. Z oczywistych względów nie zamieszczę list w internecie.

pozdrawiam Tomasz PiorunBardzo proszę o wpłatę zaliczek na konto bankowe w wysokości 200 zł i podanie w tytule nazwiska imienia uczestnika oraz miejsca i terminu obozu np. Katarzyna Kowalska obóz w Austrii 9-15 lutego.
Pozostałą płatność prosze uregulować do 15 stycznia 2020

Dziewięcsił Tomasz Piorun

Lotnicza 25/5 Legnica

Credit Agricole

nr konta: 94 1940 1076 3120 9098 0000 0000

tytułem: imie i nazwisko obóz termin


pozdrawiam Tomasz Piorun


zapisy telefoniczne lub poprzez e-mail

666 023625  dziewiecsil@onet.pl
Tomasz Piorun

Pływanie

Images: Swim Lessons Children 2_920x550.jpg

Zapraszam na zajęcia pływania w małych grupach i indywidualnie. zajęcia prowadzone są na basenie Delfinek w Legnicy w godzinach 16-21 w dni powszednie.
Zajęcia z dziećmi w wieku 5-7 lat prowadzi Pani Katarzyna Bobin. Zajęcia ze starszymi dziećmi 7-15 lat oraz z dorosłymi prowadzi Tomasz Piorun (ale jesteśmy elastyczni i uwzględniamy życzenia klientów....)

Do pobrania regulamin i formularz zgłoszenia dziecka na zajęcia pływania. Wypełniony i podpisany formularz prosze dostarczyć przed zajęciami. Aby otworzyć dokument należy skopiować link i wkleić w górne okienko wyszukiwarki.
link regulaminu zajęć pływania: https://drive.google.com/file/d/1SBVyDjRKKgsBKc1RThN1n0530xZx1Ate/view?usp=sharing
link do formularza zgłoszeniowego:
https://drive.google.com/file/d/1KAK4L09ae27vrczsHZDV5TDpvlWk_49E/view?usp=sharing


grupy tworzone są w oparciu o poziom umiejętności i wiek dziecka.

Płatności tylko za przepracowane zajęcia - płatne na koniec miesiąca. szczegóły w zakładce "pływanie"

Zapisy telefoniczne
pozdrawiam Tomasz Piorun
666023625

Lato 2019

Witam serdecznie uczestników kolonii w Chycinie

Wyjeżdżamy 23 sierpnia (piątek) o godzinie 14.00 z parkingu SP9 w Legnicy. Powrót około g.14.00 31 sierpnia (sobota). Prognozy są obiecujące, pierwsze dwie noce śpimy w namiotach, nastepne w domkach - cały czas oczywiście na terenie ośrodka AWF Poznań.

Bardzo prosze o zapoznanie się z wyposażeniem uczestnika na obozie i spakowanie rzeczy do torby aby waga nie przekraczała 8kg ze śpiworem i menażkami.

Images: ow2014.jpg

Osoby chcące otrzymac fakturę za wypoczynek proszę o wysłanie danych do faktury - najlepiej SMS szybciej znajdę.
Bardzo proszę o dokonywanie końcowych wpłat na obóz do 21 czerwca 2019 - dane do przelewu w zakładce obozy letnie
proszę o podawania w tytule miejsca wypoczynku :Pszczew, Bory Tucholskie, Chycina

pozdrawiam Tomasz Piorun
666 023625

link do pobrania karty kwalifikacyjnej:

https://drive.google.com/file/d/1tO2YionsAajGQjurGinq5vQflLPbtyYG/view?usp=sharing


Lato 2019

Witam serdecznie

W tym roku planuję 3 imprezy wypoczynkowe (albo raczej zmęczeniowe) dla dzieci i młodzieży:

1. Obóz survivalowy w Pszczewie Ośrodek Karina,nad jeziorem Szarcz, termin 1-10 lipca 2019- jeszcze są miejsca
2.Obóz wędrowny survivalowy 1-10 sierpnia 2019 Bory Tucholskie - brak wolnych miejsc
3.Kolonia survivalowa - Chycina Ośr. AWF Poznań - 23-31 sierpnia 2019 - jeszcze są wolne miejsca

zapraszam - szczegóły w zakładce obozy letnie.
Images: skok pszczew.jpg

Tomasz Piorun

Obozy zimowe 2019

Drodzy uczestnicy obozów narciarskich, wychowawcy i instruktorzy, serdecznie dziękuję za spędzony czas w pieknych Alpach Salzburskich i przyjaznych Karkonoszach. Było nas w sumie ponad 110 osób, Poza jedną osobą (życzymy aby kontuzja szybko się zaleczyła) wszyscy wrócili do domów zdrowi i zmęczeni ....mam nadzieję , że zadowoleni.
Sporty zimowe to wymagająca aktywność i ryzykowna, szczególnie gdy na stoku jest dużo ludzi. Tym bardziej mnie cieszy, że dzięki opiece instruktorówi oraz samodyscyplinie uczestników udało się uniknąć poważnych kontuzji. Bardzo mi przykro , że nie wszystkich chętnych udało nam się zabrać. Obiecuję, że w przyszłym sezonie zorganizuję więcej miejsc noclegowych - zarównow Austrii jak i w Czechach. W tym celu w marcu udajemy sięna rekonesans w rejon Kreischberg-Murau. Jeżeli rejon Gaissau-Hintersee nie ruszy w przyszłym roku musimy szukać alternatywy dla Dachstein-West. Życze udanej końcówki sezonu 2019 i zapraszam w przyszłym roku.

pozdrawiam Tomasz Piorun
Images: herlikovice 2019.jpg
Images: dachstein 2019.jpg


Pływanie


Wyjazd do Czech w sobotę 2 lutego z parkingu SP9 w Legnicy o godzinie 14.00  . Prosze o nie zastawianie samochodami wjazdu na parking.
Prosimy o pamiętaniu o kartach kwalifikacyjnych i kartach EKUZ.
Korony na karnety zbieramy w Czechach.
Numer zgłozenia wyjazdu do Austrii w Kuratorium to 4967/DOL/2019-Z
Numer zgłozenia wyjazdu do Czech to 7651/DOL/2019-Z
Szczegóły dotyczące wyjazdów w zakładce obozy zimowe
Images: ja narty.jpgImages: ekuz.jpg
Uwaga:
Proszę aby każdy uczestnik miał ważną kartę EKUZ na wyjazd narciarski!
Prosze o dokonywanie płatności i dostarczenie karty do 15 stycznia 2019. Jeżeli ktoś wysłał skan karty kwalifiakcyjne pocztą elektroniczną, można dostarczyć oryginał w dniu wyjazdu.
Uwaga z nienzanych nam przyczyn ośrodek Gaissau-Hintersee nie działa. Będziemy jeździć do ośrodka Dachstein West w Gosau bardzo komfortowego ale niestety droższego. Prosze zabezpieczyć się w wyższe kwoty Euro na karnety. W zakładce obozy zimowe są już aceny na ten sezon dla grup zorganizowanych.


Tomasz Piorun

Zapraszam na zajęcia nauki i doskonalenia plywania w roku szkolnym 2018/19. Zajęcia odbywaja się na basenie Delfinek w Legnicy w dni powszednie w godzinach od 16 do 20.

Szczegóły w zakładce pływanie


Images: Swim Lessons Children 2_920x550.jpg

Tomasz Piorun

zebrania organizacyjne

Osoby chcące uzyskać zdjęcia z obozów letnich zapraszam do siebie z pamięcią przenośną - przegram każdemu osobiście. Mogę zamieścic w chmurze ale dostęp tylko poprzez e-mail prywatny. Kontakt telefoniczny 666023625.
Images: szelment.jpg

Ustronie Morskie

Images: um33.jpg
Uwaga mamy jeszcze kilka miejsc na kolonię do Ustronia Morskiego - kolonia rekreacyjno - sportowa . szczegóły w zakładce obozy letnie. cena 1199 zł - Pobyt w kilkuosobowych pokojach z lazienkami w pensjonacie u Pana Janka - po raz jedenasty! Atrakcyjna cena i sympatyczny program wypoczynku - morska przygoda dla dzieci 7-12 lat. plazowanie, kapiele, wizyta w aquaparku, rejs statkiem, wycieczki piesze, zabawy "pirackie" i sportowe.

zainteresowanych prosze o kontakt meilowy lub telefoniczny

Tomasz Piorun
dziewiecsil@onet.pl
666023625
Uwaga ! Rodzice dzieci jadacych do ustronia Morskiego ze względów ode mnie niezależnych musimy zmienić o jeden dzień termin wyjazdu do Ustronia Morskiego . Wyjeżdżamy 27.07.2018 ( jeden dzień wcześniej niż planowaliśmy) - Przepraszam za zamieszanie ale mam nadzieję, że nie spowoduje to większych komplikacji w planach wakacyjnych - gdyby tak miało być prosze o kontakt.W związku z tym nakarcie kwalifikacyjnej daty są błędne - proszę ręcznie skorygować.

zmiana terminu

Uwaga ! Rodzice dzieci jadacych do ustronia Morskiego ze względów ode mnie niezależnych musimy zmienić o jeden dzień termin wyjazdu do Ustronia Morskiego . Wyjeżdżamy 27.07.2018 ( jeden dzień wcześniej niż planowaliśmy) - Przepraszam za zamieszanie ale mam nadzieję, że nie spowoduje to większych komplikacji w planach wakacyjnych - gdyby tak miało być prosze o kontakt.
Oczywiście wracamy 1 dzień wcześniej.... 6.07.2018

Images: um12a.jpg

wakacje 2018

Drodzy zainteresowani organizaowanym przeze mnie wypoczynkiem wakacyjnym - często połączonym ze zmeczeniem i małym komfortem, powoli kończymy zapisy na obóz wędrowny. Zostało juz tylko 5 miejsc. Zasada kto pierwszy ten jedzie, nie jest może sprawiedliwa ale musze się czegoś trzymać. Zainteresowanych i starych bywalców proszę o dokonanie zapisu - e-mail. sms. Myślę, że w lutym skończą się miejsca.
Na zdjęciu Jezioro Wigry i nasza grupa z dziwinymi minami... Do przejścia jeszcze z 15km Dzisiaj to sami studenci, których goraco pozdrawiam. w tym roku jedziemy znów na Suwalszczyznę, zobaczymy nie tylko Wigry ale i Hańczę, spłyniemy Czarną Hańczą i mam nadzieję przeżyjemy ciekawą wakacyjną przygodę. Images: wigry grupa.jpg

Obóz surwiwalowo-sportowy w Pszczewie w Ośrodku Karina już ma ponad połowe obsady uczestników. Podobnie kolonia w Ustroniu Morskim. Wszystkie informacje w zakładce "obozy letnie". w celu zapisania dziecka prosze o wysłanie na pocztę elektroniczną dziewiecsil@onet.pl danych dziecka, imię i nazwisko, wiek, adres telefon kontaktowy, typ obozu/kolonii.
Images: um6 (320).JPG
Wygenerowano w sekund: 0.03
2,460,649 Unikalnych wizyt