Kontakt

Dziewięćsił
Tomasz Piorun
Dziewięćsił
Legnica


NIP 6911169617
tel: 666 023625
e-mail: dziewiecsil@onet.pl

Administrator - Tomasz Piorun

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

zima 2020

Images: dachstei west 2020.jpg

Obozy narciarskie 2020 zakończone.
Dziękuję wszystkim uczestnikom, wychowawcom i instruktorom za współną zabawę, miłą atmosferę, punktualność i bezpieczeństwo na stoku. Trudno uwierzyć ale poza dwoma drobnymi stłuczeniami nikomu nic się nie stało. Nie musieliśmy korzystać z pomocy medycznej - wystarczyły okłady ze śniegu. W trzech obozach uczestniczyło prawie 170 osób. Dziękuję za zaufanie do mnie jako organizatora i kadry, która codziennie czuwała nad bezpieczenstwem na stoku i rozwijaniem pasji narciarskich.
Z pewnością tegoroczną zimę można uznać za słabą szczególnie w niższych partiach gór. Poniżej 1000mnpm śnieg jest tylko dzięki naśnieżaniu i to bardzo mokry. Trafiały się dni z temperaturami powyżej 10 stC i silnym wietrze. Na dolinach panuje już wiosna.
Wiem, że było kilka sytuacji trudnych wychowawczo mam nadzieję,  że uczestnicy wyciągną z nich wnioski i zrozumieją również nasze reakcje. Na organizowanych przeze mnie obozach pilnujemy nie tylko porządku na stoku ale również w hotelu, szcególnie jakości języka, czystości pokoi , prawidłowych zachowań społecznych, poszanowania mienia. W miejscach gdzie jesteśmy często to my świadczymy o tym jak postrzega się Polaków i chcemy aby to był pozytywny obraz.
W przyszłym roku planuje również trzy obozy zimowe ale rezygnuję z obozu w Czechach - ze względu na rosnące szybko ceny przy przeciętnej jakości. W związku z tym sezon 2020/21 jeździmy wyłącznie w Alpy. Znaleźliśmy doskonały region do nauki dla początkujących ze świetną infrastrukturą i przystępnymi cenami. Cena karnetu z 1 dzień dla dziecka to tylko 10 Euro....to mniej niż w Czechach i nawet Czarnowie....
Sezon narciarski jeszcze trwa życzę wszystkim jeszcze wielu przyjemnych zjazdów, doskonalcie nabyte umiejętności i cieszcie się górską przyrodą.

pozdrawiam Tomasz Piorun

Kilkanaście poglądowych zdjęć znajdziecie w galerii lub na FB

Komentarze

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony

Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Wygenerowano w sekund: 0.00
2,850,302 Unikalnych wizyt