Kontakt

Dziewięćsił
Tomasz Piorun
Dziewięćsił
Legnica


NIP 6911169617
tel: 666 023625
e-mail: dziewiecsil@onet.pl

Administrator - Tomasz Piorun

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

obóz wedrowny pojezierze lubuskie

Witam Serdecznie

Przypominam, że wyjazd na obóz wedrowny na pojezierze lubuskie jest w środę 12 sierpnia - zbiórka na dworcu PKP Legnica o godzinie 11:15. Bardzo proszę rodziców aby mieć ze sobą oryginały kart kwalifikacyjnych a uczestników o posiadanie ważnych legitymacji szkolnych!

Zabieramy tylko rzeczy wymienione w spisie wyposażenia uczestnika. jeżeli chodzi o namioty są 3-osobowe (nominalnie 4 ale ze względu na Covid-19 powinno byc w nich mniej osób). Namioty są firmy Decathlon z przedsionkami - służą wyłącznie do spania i przebywania w czasie deszczu. Zabronione bedzie jakiekolwiek goszczenie się w namiotach innych osób ze wzgledu na wytyczne GIS.
Prosze wziąć dwie pary butów do chodzenia - szczególnie jeżeli ktoś mało chodzi na codzień, mogą być dobre sandały. Na poprzednim obozie odciski uniemożliwiły kilku osobom aktywne pokonywanie trasy.

do zobaczenia

Tomasz Piorun
album: grupa.jpg

PS Jestem aktywnym organizatorem turystycznym w systemie realizacji bonu turystycznego, osoby chcące skorzystać z bonu 500zł prosze o wysyłanie kodu aktywacyjnego na pocztę elektroniczną i traktowanie tego jako dokonanej płatności. Postaram się zgłębić mechanizm realizacji po powrocie z obozów. Jeżeli bedę miał jakieś problemy bedę się kontaktował indywidualnie.Komentarze

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony

Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Wygenerowano w sekund: 0.00
3,139,488 Unikalnych wizyt