Kontakt

Dziewięćsił
Tomasz Piorun
Dziewięćsił
Legnica


NIP 6911169617
tel: 666 023625
e-mail: dziewiecsil@onet.pl

Administrator - Tomasz Piorun

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

podsumowanie zimy 2023

Images: gosau1.JPG

Witam serdecznie narciarzy i snowboardzistów uczestniczących w organizowanych przeze mnie wyjazdów do Austrii w sezonie 2023.
Pozwalam sobie na kilka słów podsumowania:

W wyjazdach uczestniczyło 180 osób w wieku od 6 do 72 lat, w większości narciarzy. Jeździliśmy w regionie Dachstein West, Było kilkanaście osób , które rozpoczęło z nami przygodę ze sportami zimowymi - wszyscy opanowali podstawy poruszania się na nartach. Grupy zaawansowane opanowały jazdę carwingową długim i średnim skrętem z dużą prędkością a co ważne żadnemu uczestnikowi będącemu pod opiekę instruktorów nie przytrafiła się żadna kontuzja. Jedna snowboardzistka stłukła boleśnie kolano co wyeliminowało ją z dalszej jazdy. Zdarzyło się kilka infekcji wirusowych - niestety w wyniku wyjazdu na obóz osób z infekcją, na lekach przeciwgorączkowych - to kolejny dowód na to , że nie ma sensu jechać na obóz z aktywnym przeziębieniem - w takim wypadku zwracam pieniądze , więc nie ma ryzyka straty.
Wszyscy żałujemy, że ośrodek Hintersee jest w tym sezonie nieczynny, mamy nadzieję, że wrócimy za rok na piękne stoki tego regionu. Jazda w Dachstein West jest niestety koniecznością ze względu na brak innych w okolicy Sankt Gilgen. Nasze miejsce noclegowe to jedno z najpiękniejszych w Austrii i nie chcielibyśmy z niego rezygnować.
Pogoda w tym roku rozpieszczała nas słońcem ale również temperaturami - na szczęście śniegu było pod dostatkiem i było na czym jeździć, w przeciwieństwie do stoków w naszych Sudetach.
Dziękuję wszystkim za zdyscyplinowanie i godne reprezentowanie kraju za granicą, miłą atmosferę, punktualność i wzajemny szacunek. Szczególnie dziękuję instruktorom i wychowawcom za pilnowanie bezpieczeństwa na stoku i opiekę w hotelu - poza jednym drobnym incydentem, obozy przebiegły spokojnie  i w bardzo miłej atmosferze.

pozdrawiam i do zobaczenia za rok

Tomasz Piorun

Images: ja narty.jpg


Komentarze

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony

Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Wygenerowano w sekund: 0.02
3,451,925 Unikalnych wizyt