Kontakt

Dziewięćsił
Tomasz Piorun
Dziewięćsił
Legnica


NIP 6911169617
tel: 666 023625
e-mail: dziewiecsil@onet.pl

Administrator - Tomasz Piorun

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

podsumowanie obozów wędrownychZakończyliśmy obozy wędrowne 2023.
Dziękuję bardzo wszystkim uczestnikom za udział i kadrze za pomoc, za długie wspólne marsze, prace na obozowisku, dobry humor, rozmowy na wszystkie tematy, wspólne posiłki i mycie garów. Przejechaliśmy i prześliśmy spory kawałek naszego kraju, staliśmy się, mam nadzieję, trochę bardziej samodzielni, wytrwali na trudy, wrażliwi na przyrodę i drugiego człowieka. Mimo kilku zdrowotnych problemów, wszyscy wróciliśmy do domów w dobrej kondycji. Z przyjemnością wskoczyliśmy do zwykłego domowego łóżka i zjedliśmy przygotowany dla nas posiłek. Prosżę doceniajcie pracę rodziców lub dziadków nad codziennymi obowiązkami.
Ci dla których taka forma spędzania wakacji okazała się za trudna, pewnie już więcej nie pojadą ale tych którzy chcą się zmęczyć w dobrym towarzystwie, poznać swoje granice wytrzymałości na wysiłek, pogodę i brak komfortu już dzisiaj serdecznie zapraszam na przyszłoroczne wędrówki w nieznane tereny polskich pojezierzy.
Planuję za rok 3 wersje: 7 - dniową (lekką) dla dzieci w wieku 10-13 lat, 8 dniową (średnia trudność) dla dzieci starszych 12-15 lat i 9-dniową (trudną) dla młodzieży 14-18 lat. Wersja lekka wiązać się będzie z przewożeniem bagaży od samego początku i najwyżej trzema miejscami noclegowymi. Jak zauważyliście nie jest łatwo młodszym na wyjazdach dla starszych i odwrotnie, więc warto wybrać wyjazd zgodnie ze swoim wiekiem i możliwościami aby się nie przemęczyć albo żeby nie być znudzonym łatwizną. Każdy obóz będzie w innym miejscu: Myslę na przyszły rok o pojezierzach Wielkopolskim, Mysliborskim i Lubuskim. Jest tam jeszcze sporo jezior pięknych i czystych, naktórych nie byliśmy a Mazury zostawiamy żeglarzom, bez żalu. Terminy wyjazdów ustalę po nowymy roku. A teraz zaczynamy przygotowania do sezonu zimowego.

Pozdrawiam serdecznie
Tomasz Piorun

Komentarze

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony

Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Wygenerowano w sekund: 0.02
3,451,928 Unikalnych wizyt