Kontakt

Dziewięćsił
Tomasz Piorun
Dziewięćsił
Legnica


NIP 6911169617
tel: 666 023625
e-mail: dziewiecsil@onet.pl

Administrator - Tomasz Piorun

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

zima 2020

Images: dachstei west 2020.jpg

Obozy narciarskie 2020 zakończone.
Dziękuję wszystkim uczestnikom, wychowawcom i instruktorom za współną zabawę, miłą atmosferę, punktualność i bezpieczeństwo na stoku. Trudno uwierzyć ale poza dwoma drobnymi stłuczeniami nikomu nic się nie stało. Nie musieliśmy korzystać z pomocy medycznej - wystarczyły okłady ze śniegu. W trzech obozach uczestniczyło prawie 170 osób. Dziękuję za zaufanie do mnie jako organizatora i kadry, która codziennie czuwała nad bezpieczenstwem na stoku i rozwijaniem pasji narciarskich.
Z pewnością tegoroczną zimę można uznać za słabą szczególnie w niższych partiach gór. Poniżej 1000mnpm śnieg jest tylko dzięki naśnieżaniu i to bardzo mokry. Trafiały się dni z temperaturami powyżej 10 stC i silnym wietrze. Na dolinach panuje już wiosna.
Wiem, że było kilka sytuacji trudnych wychowawczo mam nadzieję,  że uczestnicy wyciągną z nich wnioski i zrozumieją również nasze reakcje. Na organizowanych przeze mnie obozach pilnujemy nie tylko porządku na stoku ale również w hotelu, szcególnie jakości języka, czystości pokoi , prawidłowych zachowań społecznych, poszanowania mienia. W miejscach gdzie jesteśmy często to my świadczymy o tym jak postrzega się Polaków i chcemy aby to był pozytywny obraz.
W przyszłym roku planuje również trzy obozy zimowe ale rezygnuję z obozu w Czechach - ze względu na rosnące szybko ceny przy przeciętnej jakości. W związku z tym sezon 2020/21 jeździmy wyłącznie w Alpy. Znaleźliśmy doskonały region do nauki dla początkujących ze świetną infrastrukturą i przystępnymi cenami. Cena karnetu z 1 dzień dla dziecka to tylko 10 Euro....to mniej niż w Czechach i nawet Czarnowie....
Sezon narciarski jeszcze trwa życzę wszystkim jeszcze wielu przyjemnych zjazdów, doskonalcie nabyte umiejętności i cieszcie się górską przyrodą.

pozdrawiam Tomasz Piorun

Kilkanaście poglądowych zdjęć znajdziecie w galerii lub na FB

ferie 2020

Witam serdecznie

Wszystkie informacje dotyczące wyjazdów znajdą Państwo w zakładce obozy zimowe. Proszę pamiętać o wyrobieniu kart EKUZ i posiadaniu ważnego dokumentu tożsamości (dowód osobisty lub paszport).

Ceny karnetów  na 5 dni jazdy - kupujemy na miejscu po preferencyjnych cenach dla grup:

Austria Dachstein West dzieci ur. w 2004 i młodsze - 78Euro,

młodzież urodzona miedzy 2001-03 -128Euro, dorośli 190Euro

Czechy Herlikovice 1550 KC na 5 dni


Wyjazd do Czech sobota 8 lutego godzina 14.00 , powrót 15 lutego ok. godz. 13-14

Wyjazd do Austrii niedziela 9 lutego godzina 8.00 , powrót 15 lutego ok. 4 rano

Wyjazd do Austrii niedziela 16 lutego godzina 8.00, powrót 22 lutego ok. 4 rano


Miejsce zbiórki Parking SP9 Legnica Marynarska 31, prosimy o przybycie ok. 30 minut przed planowanym wyjazdem.


do zobaczenia


Tomasz Piorun


Przacujmy nad kondycją !

Images: hqdefault.jpgImages: ekuz.jpg
Images: dachstein 2019.jpg

zima 2020

Images: male gosau2.jpg


Dziewięcsił Tomasz Piorun

Lotnicza 25/5 Legnica

Credit Agricole

nr konta: 94 1940 1076 3120 9098 0000 0000

tytułem: imie i nazwisko obóz termin


 


Tomasz Piorun

Pływanie

Images: Swim Lessons Children 2_920x550.jpg

Zapraszam na zajęcia pływania w małych grupach i indywidualnie. zajęcia prowadzone są na basenie Delfinek w Legnicy w godzinach 16-21 w dni powszednie.
Zajęcia z dziećmi w wieku 5-7 lat prowadzi Pani Katarzyna Bobin. Zajęcia ze starszymi dziećmi 7-15 lat oraz z dorosłymi prowadzi Tomasz Piorun (ale jesteśmy elastyczni i uwzględniamy życzenia klientów....)

Do pobrania regulamin i formularz zgłoszenia dziecka na zajęcia pływania. Wypełniony i podpisany formularz prosze dostarczyć przed zajęciami. Aby otworzyć dokument należy skopiować link i wkleić w górne okienko wyszukiwarki.
link regulaminu zajęć pływania: https://drive.google.com/file/d/1SBVyDjRKKgsBKc1RThN1n0530xZx1Ate/view?usp=sharing
link do formularza zgłoszeniowego:
https://drive.google.com/file/d/1KAK4L09ae27vrczsHZDV5TDpvlWk_49E/view?usp=sharing


grupy tworzone są w oparciu o poziom umiejętności i wiek dziecka.

Płatności tylko za przepracowane zajęcia - płatne na koniec miesiąca. szczegóły w zakładce "pływanie"

Zapisy telefoniczne
pozdrawiam Tomasz Piorun
666023625

Lato 2019

Witam serdecznie uczestników kolonii w Chycinie

Wyjeżdżamy 23 sierpnia (piątek) o godzinie 14.00 z parkingu SP9 w Legnicy. Powrót około g.14.00 31 sierpnia (sobota). Prognozy są obiecujące, pierwsze dwie noce śpimy w namiotach, nastepne w domkach - cały czas oczywiście na terenie ośrodka AWF Poznań.

Bardzo prosze o zapoznanie się z wyposażeniem uczestnika na obozie i spakowanie rzeczy do torby aby waga nie przekraczała 8kg ze śpiworem i menażkami.

Images: ow2014.jpg

Osoby chcące otrzymac fakturę za wypoczynek proszę o wysłanie danych do faktury - najlepiej SMS szybciej znajdę.
Bardzo proszę o dokonywanie końcowych wpłat na obóz do 21 czerwca 2019 - dane do przelewu w zakładce obozy letnie
proszę o podawania w tytule miejsca wypoczynku :Pszczew, Bory Tucholskie, Chycina

pozdrawiam Tomasz Piorun
666 023625

link do pobrania karty kwalifikacyjnej:

https://drive.google.com/file/d/1tO2YionsAajGQjurGinq5vQflLPbtyYG/view?usp=sharing


Lato 2019

Witam serdecznie

W tym roku planuję 3 imprezy wypoczynkowe (albo raczej zmęczeniowe) dla dzieci i młodzieży:

1. Obóz survivalowy w Pszczewie Ośrodek Karina,nad jeziorem Szarcz, termin 1-10 lipca 2019- jeszcze są miejsca
2.Obóz wędrowny survivalowy 1-10 sierpnia 2019 Bory Tucholskie - brak wolnych miejsc
3.Kolonia survivalowa - Chycina Ośr. AWF Poznań - 23-31 sierpnia 2019 - jeszcze są wolne miejsca

zapraszam - szczegóły w zakładce obozy letnie.
Images: skok pszczew.jpg

Tomasz Piorun

Obozy zimowe 2019

Drodzy uczestnicy obozów narciarskich, wychowawcy i instruktorzy, serdecznie dziękuję za spędzony czas w pieknych Alpach Salzburskich i przyjaznych Karkonoszach. Było nas w sumie ponad 110 osób, Poza jedną osobą (życzymy aby kontuzja szybko się zaleczyła) wszyscy wrócili do domów zdrowi i zmęczeni ....mam nadzieję , że zadowoleni.
Sporty zimowe to wymagająca aktywność i ryzykowna, szczególnie gdy na stoku jest dużo ludzi. Tym bardziej mnie cieszy, że dzięki opiece instruktorówi oraz samodyscyplinie uczestników udało się uniknąć poważnych kontuzji. Bardzo mi przykro , że nie wszystkich chętnych udało nam się zabrać. Obiecuję, że w przyszłym sezonie zorganizuję więcej miejsc noclegowych - zarównow Austrii jak i w Czechach. W tym celu w marcu udajemy sięna rekonesans w rejon Kreischberg-Murau. Jeżeli rejon Gaissau-Hintersee nie ruszy w przyszłym roku musimy szukać alternatywy dla Dachstein-West. Życze udanej końcówki sezonu 2019 i zapraszam w przyszłym roku.

pozdrawiam Tomasz Piorun
Images: herlikovice 2019.jpg
Images: dachstein 2019.jpg


Pływanie


Wyjazd do Czech w sobotę 2 lutego z parkingu SP9 w Legnicy o godzinie 14.00  . Prosze o nie zastawianie samochodami wjazdu na parking.
Prosimy o pamiętaniu o kartach kwalifikacyjnych i kartach EKUZ.
Korony na karnety zbieramy w Czechach.
Numer zgłozenia wyjazdu do Austrii w Kuratorium to 4967/DOL/2019-Z
Numer zgłozenia wyjazdu do Czech to 7651/DOL/2019-Z
Szczegóły dotyczące wyjazdów w zakładce obozy zimowe
Images: ja narty.jpgImages: ekuz.jpg
Uwaga:
Proszę aby każdy uczestnik miał ważną kartę EKUZ na wyjazd narciarski!
Prosze o dokonywanie płatności i dostarczenie karty do 15 stycznia 2019. Jeżeli ktoś wysłał skan karty kwalifiakcyjne pocztą elektroniczną, można dostarczyć oryginał w dniu wyjazdu.
Uwaga z nienzanych nam przyczyn ośrodek Gaissau-Hintersee nie działa. Będziemy jeździć do ośrodka Dachstein West w Gosau bardzo komfortowego ale niestety droższego. Prosze zabezpieczyć się w wyższe kwoty Euro na karnety. W zakładce obozy zimowe są już aceny na ten sezon dla grup zorganizowanych.


Tomasz Piorun

Zapraszam na zajęcia nauki i doskonalenia plywania w roku szkolnym 2018/19. Zajęcia odbywaja się na basenie Delfinek w Legnicy w dni powszednie w godzinach od 16 do 20.

Szczegóły w zakładce pływanie


Images: Swim Lessons Children 2_920x550.jpg

Tomasz Piorun

zebrania organizacyjne

Osoby chcące uzyskać zdjęcia z obozów letnich zapraszam do siebie z pamięcią przenośną - przegram każdemu osobiście. Mogę zamieścic w chmurze ale dostęp tylko poprzez e-mail prywatny. Kontakt telefoniczny 666023625.
Images: szelment.jpg

Ustronie Morskie

Images: um33.jpg
Uwaga mamy jeszcze kilka miejsc na kolonię do Ustronia Morskiego - kolonia rekreacyjno - sportowa . szczegóły w zakładce obozy letnie. cena 1199 zł - Pobyt w kilkuosobowych pokojach z lazienkami w pensjonacie u Pana Janka - po raz jedenasty! Atrakcyjna cena i sympatyczny program wypoczynku - morska przygoda dla dzieci 7-12 lat. plazowanie, kapiele, wizyta w aquaparku, rejs statkiem, wycieczki piesze, zabawy "pirackie" i sportowe.

zainteresowanych prosze o kontakt meilowy lub telefoniczny

Tomasz Piorun
dziewiecsil@onet.pl
666023625
Uwaga ! Rodzice dzieci jadacych do ustronia Morskiego ze względów ode mnie niezależnych musimy zmienić o jeden dzień termin wyjazdu do Ustronia Morskiego . Wyjeżdżamy 27.07.2018 ( jeden dzień wcześniej niż planowaliśmy) - Przepraszam za zamieszanie ale mam nadzieję, że nie spowoduje to większych komplikacji w planach wakacyjnych - gdyby tak miało być prosze o kontakt.W związku z tym nakarcie kwalifikacyjnej daty są błędne - proszę ręcznie skorygować.

zmiana terminu

Uwaga ! Rodzice dzieci jadacych do ustronia Morskiego ze względów ode mnie niezależnych musimy zmienić o jeden dzień termin wyjazdu do Ustronia Morskiego . Wyjeżdżamy 27.07.2018 ( jeden dzień wcześniej niż planowaliśmy) - Przepraszam za zamieszanie ale mam nadzieję, że nie spowoduje to większych komplikacji w planach wakacyjnych - gdyby tak miało być prosze o kontakt.
Oczywiście wracamy 1 dzień wcześniej.... 6.07.2018

Images: um12a.jpg
Wygenerowano w sekund: 0.02
3,498,772 Unikalnych wizyt