Kontakt

Dziewięćsił
Tomasz Piorun
Dziewięćsił
Legnica


NIP 6911169617
tel: 666 023625
e-mail: dziewiecsil@onet.pl

Administrator - Tomasz Piorun

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Miejsca na wyjazdy.

Szanowni Rodzice  i uczniowie

Zakończylismy zapisy na kolonie w Ustroniu Morskim i w Pszczewie. Proszę osoby zapisane o dokonanie wpłaty zaliczki na wskazane konto w wysokosci 200zł.

Proszę o nie wpłacanie zaliczek, jeżeli nie mają Państwo potwierdzenia, ze dziecko jest zapisane na kolonię lub obóz - zwrócę pieniądze - nie dotyczy osób z potiwerdzeniem e-mail i złozoną pisemną rezerwacją.
W maju wszyscy otrzymają do wypełnienia karty kwalifikacyjne. Prosimy o wypełnienie ich i oddanie do 10 czerwca. Znajduje się tam zapytanie o rozmiar koszulki - prosze określić wzrost dziecka np 146cm lub rozmiarówka dorosłych np M, XS itp.
PS Każdy uczestnik otrzyma na wyjeździe koszulkę obozową, chciałbym aby na niego pasowała.

pozdrawiam Tomasz Piorun
Legnica 13 Maja 2015

zaliczki

Witam serdecznie proszę osoby zapisane na wyjazdy wakacyjne o wpłaty zaliczki na obozy w wysokości 200zł z dopiskiem:

1. Ustronie Morskie imię i nazwisko
2. Pszczew imie i nazwisko
3. Mazury imię i nazwisko

Wpłaty zaliczki na konto:
Dziewięcsił Tomasz Piorun

Lotnicza 25/5 Legnica

nr konta: 94 1940 1076 3120 9098 0000 0000


pozdrawiam Tomasz Piorun

Images: skok pszczew.jpg

Zmiana planów

Images: wigry grupa.jpg
Wigry 2012 - ekipa już w połowie na studiach.

Uwaga osoby zainteresowane obozem wedrownym, nastapiła zmiana planów. Jedziemy w tym roku na Mazury, zainspirowala mnie Marysia Król - 3 lata temu bylismy nad Wigrami i czas juz pojechać w jakieś "kultowe" miejsce.
W planie mamy rejs statkiem po wielkich jeziorach, spływ Krutynią, rowerem wokół Śniardw, nurkowanie ABC, zwiedzanie min. "Wilczego Szańca" .
Oczywiscie wędrujemy, śpimy pod namiotami, gotujemy sami. w zwiazku z większą odleglością cena transportu wzrosła stąd obóz kosztuje 750zł.

Przypominam, że mamy tylko 20 miejsc! Stałych bywalców prosze o e-mail z rezerwacją. ,Osoby zainteresowane - odważne i wytrwałe - proszę o e-mail z danymi osobowymi i krótką informacją o sobie; szkoła, zainteresowania, doświadczenie biwakowe, kajakowe, umiejętność pływania, jazda na rowerze.

pozdrawiam Tomasz Piorun

wakacje 2015

Zaczynamy zapisy na wypoczynek letni. Szczegóły w zakładce "obozy letnie"
Images: skok pszczew.jpg

uks 9 Legnica

Zachęcam do sponsorowania sportu dzieci i młodzieży bliskiego mi klubu UKS dziewiątka przy SP9 w Legnicy. Skupia się na piłce ręcznej dziecii młodzieży i co roku notuje sukcesy sportowe oraz wychowawcze - poprzez klasy sportowe
W roku ubiegłym klub zdobył Mistrzostwo Polski Szkół Podstawowych Chłopców.
Images: UKS9b.jpg
dane klubu:
Uczniowski Klub Sportowy "dziewiątka: Legnica ul.Marynarska 31 59-220 Legnica
www.uks9.pl
konto: 26 1090 2066 0000 0001 1074 0057
KRS 0000399371

w imieniu swoim i presesa Tomka Dobrołowicza serecznie dziękuję.

Tomasz Piorun

Ferie 2015

Images: hintersee.jpg
Pozdrawiam wszystkich uczestników naszych wyjazdów narciarskich w czasie ferii zimowych. Było nas w tym roku prawie 150 osób!
Dziękuję za zaufanie rodzicom i dzieciom orac dorosłym uczestnikom. Najmłodszy uczestnik mial 6,5 roku a najstarszy 76. Pracowalo 11 instruktorów i wychowawców, kierowników. W czasie tych dwóch tygodni mieliśmy w górach całe spektrum pogodowe: ciepło, mróz, śnieg mokry, wiatr, sztuczny i świeży puch, a czasem lód. Dobry Narciarz (a takimi przecież staramy się być) musi poradzić sobie w każdych warunkach i znaleźć jeszcze w tym przyjemność.
Wiele osób stawiało z nami swoje pierwsze kroki na nartach i snowbordzie, wiekszość miała okazję doskonalić swoje umiejętności i nabywać nowe - np jazda w puchu!
Niestety nie obyło się bez kilku kontuzji - po pierwsze trzem osobom, które im uległy życzymy szybkiego powrotu do sprawności i zadowolenia z zabawy na śniegu.
Wnioski z tych wydarzeń są dwa: Snowbordu powinno się uczyć po opanowaniu jazdy na nartach, a drugi to niezbedne jest przygotowanie kondycyjne przed sezonem narciarskim. Ważny okazał się również wybór firmy ubezpieczeniowej - polecam Compensę za granicą (szczególnie w Austrii) - pomoc okazała się celowa, rzeczowa i szybka. Nie będę pisał jakiej firmy unikać ale dała plamę. Sprawdziły sie również karty EKUZ.
Przepraszam w imieniu firmy Kolasa za postój 30min. w Czechach - zawiesil się czujnik paliwa i mieliśmy pół godziny później powrót.

Mam nadzieję, ze w roku przyszłym zima okaże się łaskawsza  - tym bardziej, że ferie będą na początku lutego. Z pewnością zorganizujemy trzy wyjazdy  - podobnie jak w tym, może coś zmodyfikjemy lub dodamy. Teraz pozostalo nam jeszcze pojeździć w weekendy.

PS dziekuje również moim koleżankom i kolegom: wychowawcom i instruktorom ( Asi, Ali, Sylwii, Jance, Irkowi, Jarkowi, Romkowi, Sebastianowi, Pawłowi, Mateuszowi), bez waszej pracy i pomocy nie byłoby takiej ciepłej atmosfery, radości i postępów narciarskich u naszych uczestników.

Tomasz Piorun

Sankt Gilgen

Uwaga cały czas w Hintersee pada śnieg, więc na 90 % będziemy jeździc w tym miejscu - tańszym. Proszę o wyrozumiałośc na pogodę nic nie poradzimy. Śnieg ma padac caly tydzień i ma byc chłodno od -10 w nocy do 0 w dzień w dolinie. Wyjazd jutro rano o 8.00 proszę byc piętnaście minut wcześniej - 7.45 . Powrót około godziny 7.00 rano w sobotę 31.01.

Do zobaczenia.
Tomasz Piorun

Herlikovice 2015

Mija piąty dzień naszych obozów, prezentujemy zdjęcia z Herlikovic ze środy - naoczny dowód , że śnieg wciąż istnieje. Pozdrawiamy Hintersee!
Images: her2015a.JPGImages: her2015b.JPG

Warunki śniegowe

uwaga Uczestnicy wyjazdu do Austrii 25-31 stycznia - w związku z małymi opadami śniegu w rejonie (chociaż prognozy zapowiadają opad śniegu w sobotę i niedzielę) musimy wziąć pod uwagę możliwośc jazdy w  wyżej położonym regionie Dachstein West. Karnet na 5dni kosztuje tam 155Euro dla dosrosłych
Prosze, na wszelki wypadek, zabezpieczyć sie w taką kwotę.

Na miejscu podejmiemy decyzje, który region wybrać, ze względu na nasze zadowolenie i bezpieczeństwo.
Obecnie jeździ tam nasza grupa szkolna - warunki są na dwóch stokach trudne po opadach deszczu i wysokich temperaturach w ubiegłym tygodniu. Obecnie jest mroźno.
Bardzio prosimy pamietac o paszportach lub dowodach oraz o karcie EKUZ! Ubezpieczeni jesteśmy w firmie Compensa TU SA, należącej do Austriackiej firmy Viena Insurance na sumy KL150tyszł, OC100tys, NW20tys ale w razie czego EKUZ działa bardzo dobrze. Najlepiej abyśmy nie musieli z tego korzystac.

listy na wyjazdy narciarskie

Zapisy na wyjazdy narciarskie organizowane podczas ferii zimowych zostały zamknięte. Nie ma już wolnych miejsc.
Zapisanym uczestnikom życzymy zdrowia aby w dniu wyjazdu byli gotowi do ciężkiej pracy na śniegu.
Prosimy o dobre prognozy pogodowe:
dużo: słońca, śniegu, nieba,
mało: mrozu, wiatru, opadów.
do zobaczenia w dniu wyjazdu. pytania na 666023625 Tomasz Piorun

Ferie 2015

Images: h1.jpg

Zbliża się termin pierwszych wyjazdów dla dzieci i młodzieży, proszę o dokonywanie wpłat do 15 stycznia 2015 - musimy zamienic złotówki na korony i Euro.
Wpłaty na konto: Dziewięcsił Tomasz Piorun nr 94 1940 1076 3120 9098 0000 0000.

1.Wyjazd grupy do Austrii 18.01 z parkingu wewnętrznego SP9 w Legnicy przy ulicy Marynarskiej 31 o godzinie 8.00 rano (zbiórka 7:45) - powrót około godziny 7.00 rano w sobotę 24 stycznia.

2.Wyjazd grupy do Czech z tego samego miejsca w tym samym dniu (18.01 niedziela) o godzinie 12.00 - powrót w sobotę 24 około godziny 13.00 (zbiórka 11:40)

3.Wyjazd rodzinny w dniu 25 stycznia o godzinie 8.00 rano z parkingu przy SP9 Legnica Marynarska 31. Można byc 20-30 minut wcześniej, jeżeli ktoś chce zostawic auto na czas wyjazdu na parkingu szkoły - nie ma problemu!
Do Austrii jedziemy przez Czechy, korony moim zdaniem zbędne - mozna płacic w euro na stacjach lub w sklepie wolnocłowym na granicy. Powrót rano 31 stycznia.


Uczestnik powinien miec ze sobą:
dowód osobisty lub paszport, sprawny sprzęt narciarski lub snowbordowy, kask, rękawiczki narciarskie, kominiarkę, gogle, odzież w rozsądnej ilości, kurtkę i spodnie narciarskie, klapki hotelu, ręcznik, art. kosmetyczne, tłusty krem na mróz (nie nivea!),  - dobrze jest sobie zaznaczyc swoje rzeczy aby nie myliły się z innymi. kieszonkowe, lekarstwa z pisemnym dawkowaniem - jeżeli ktoś przyjmuje leki. Może się przydać karta ubezpieczenia wydawana w NFZ.

Badzo prosze o oddawanie kart kwalifikacyjnych ( można oddać w dniu wyjazdu jeżeli podało sie wcześniej dane osobowe uczestnika - imie i nazwisko, pesel, adres)

Pieniądze na karnety -
1. 60 Euro wyjazd do Austrii (obóz 18-24.01.2015)
2. 1500Koron - wyjazd do Czech.
3. dzieci do lat 15 - 60 Euro , seniorzy pow. 60lat - 100 Euro, dorośli - 115 Euro, wyjazd rodzinny 25-31.01.2015

Uwaga!!  Zbiórka pół godziny (kwadrans też bedzie dobry)
przed godziną wyjazdu - miejsca pobytu, telefony wychowawców w zakladce "obozy zimowe"
Wygenerowano w sekund: 0.00
2,524,993 Unikalnych wizyt