Kontakt

Dziewięćsił
Tomasz Piorun
Dziewięćsił
Legnica


NIP 6911169617
tel: 666 023625
e-mail: dziewiecsil@onet.pl

Administrator - Tomasz Piorun

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Zima 2016

Na facebookowym profilu dziewiescil u są do pobrania karty kwalifikacyjne, jeżeli ktoś chce mozna pobrac do wydrukowania. Bardzo prosze wszystkich uczestników tegorocznych wyjazdów do wyrobienia sobie karty EKUZ w NFZ - bardzo ułatwia to korzystanie z publicznej słuzby zdrowia w czechach i Austrii. Oczywiście nikomu nie życzymy problemów ze zdrowiem ale w ubiegłym roku trzy osoby musiały skorzystac z porady lekarskiej i EKUZ to bardzi ułatwia!
Powoli zapełniają się listy obozowe. Uwaga osoby zapisane na obozy proszę o wpłaty zaliczki na konto w wysokości 200zł
Dziewięcsił Tomasz Piorun

Lotnicza 25/5 Legnica

nr konta: 94 1940 1076 3120 9098 0000 0000

pozdrawiam Tomasz Piorun

Wszystko na to wskazuje, że w roku 2016 zima będzie..... podobnie jak w latach ubiegłych.
Jesli ktoś chciałby spędzić ją na nartach lub snowbordzie, nabyć nowe umiejętności, zmęczyć się i zarazem odpocząć - zapraszam do zapoznania się z ofertą w zakładce "obozy zimowe".
Images: hintersee.jpg

Po koloniach i obozach

Zakończylismy obozy i kolonie letnie 2015.
Dziękuję wszystkim uczestnikom i wychowawcom za udział w odpoczynku, w różnych okolicznościach przyrodniczych i pogodowych: grzały nas ciepłe dni, straszyły burze, suszyły upały, czesały sztormy a studziły zimne noce, deszcze prały nasze ubrania .
W wyjazdach wzięło udział ponad 100 osób w wieku od 7 do 17 lat.
Nikomu nic się nie stało (nie licząc paru drobnych infekcji i objawów alergii).
Po wyjazdych zostały wspomnienia, zdjęcia - w wersji elektronicznej zapraszam do siebie z pendrivem minimum 3 GB wolnej przestrzeni, oraz sporo rzeczy: szczególnie garderoby (majtki, koszulki, skarpetki, klapki) oraz kubki, menażki, sztućce. Zapraszam od 24 sierpnia do odbioru.
Images: DSC_0562.JPGImages: DSC_1205.JPG

Ustronie Morskie

Uwaga informacje o wyjazdach ( miejsce, godziny wyjazdu i powrotu) w zakładce "obozy letnie"

pozdrawiam

Tomasz Piorun

Images: baner www.png

Spotkania przed wyjazdami

Uwaga uczestnicy obozu wędrownego! W legitymacji szkolnej musi byc wpisany wasz numer PESEL i podbity w szkole! Proszę o dopilnowanie tej sprawy, inaczej będziecie musieli dopłacic do biletu ponad 100zł!

Przed wyjazdami wakacyjnymi zapraszam na spotkania organizacyjne
w dniu 25.06 czwartek:

Miejsce spotkania SP9 Legnica sala nr 21 (parter przy wejściu do szkoły)
godziny spotkań:
14.oo uczestnicy obozu wędrownego po poj. Mazurskim
14.30 - uczestnicy/rodzice obozu surwiwalowo-sportowego w Pszczewie
15.15 - Rodzice uczestników koloni sportowej w Ustroniu Morskim

Na spotkaniu można oddac karty kwalifikacyjne , otrzymac informacje o planowanym wyjeździe, zasadach pobytu, zapoznac się z kadrą obozu.

zapraszam Tomasz Piorun
Images: pszczew2014web.jpg

Wędrowny

Uwaga nastąpiła zmiana godziny wyjazdu na obóz wedrowny . Bilety zostały zamówione ale Intercity nam odmówiło i musieliśmy przyjąć inne połączenie: Wyjazd z dworca PKP Legnica wieczorem 28.06 godzina 22:48 Do Olsztyna Proszę miec ważne legitymacje szkolne - podbite !. Mamy miec śpiwór, menażkę, sztucce, nóż, kilka szt. garderoby, latarka, wygodne buty, czapka, coś na komary i kleszcze, kąpielówki i kurteczka. Przyda się bluza polar. Plecak do 60 litrów! Trza go dźwigać! Wracamy 7 lipca wieczorem - prawdopodobnie...
Spotkanie organizacyjne czwartek 25.06 g. 14.00 SP9. Można przynieśc na spotkanie śpiwór i menażkę - pojadą samochodem, będzie wam lżej.
Obecnośc na spotkaniu wskazana - rodzice nieobowiązkowo.
Jeżeli ktoś nie odebrał karty proszę o kontakt. Na spotkaniu chciałbym juz miec wszystkie wypełnione.

Na zdjęciu poniżej widzimy jak wyglądamy na codzień. Kolory raczej ciemne. Mamy ze sobą pralkę - pierzemy i suszymy w marszu. W suszeniu jesteśmy mistrzami świata.
Images: ownotecka.jpg

Miejsca na wyjazdy.

Szanowni Rodzice  i uczniowie

Zakończylismy zapisy na kolonie w Ustroniu Morskim i w Pszczewie. Proszę osoby zapisane o dokonanie wpłaty zaliczki na wskazane konto w wysokosci 200zł.

Proszę o nie wpłacanie zaliczek, jeżeli nie mają Państwo potwierdzenia, ze dziecko jest zapisane na kolonię lub obóz - zwrócę pieniądze - nie dotyczy osób z potiwerdzeniem e-mail i złozoną pisemną rezerwacją.
W maju wszyscy otrzymają do wypełnienia karty kwalifikacyjne. Prosimy o wypełnienie ich i oddanie do 10 czerwca. Znajduje się tam zapytanie o rozmiar koszulki - prosze określić wzrost dziecka np 146cm lub rozmiarówka dorosłych np M, XS itp.
PS Każdy uczestnik otrzyma na wyjeździe koszulkę obozową, chciałbym aby na niego pasowała.

pozdrawiam Tomasz Piorun
Legnica 13 Maja 2015

zaliczki

Witam serdecznie proszę osoby zapisane na wyjazdy wakacyjne o wpłaty zaliczki na obozy w wysokości 200zł z dopiskiem:

1. Ustronie Morskie imię i nazwisko
2. Pszczew imie i nazwisko
3. Mazury imię i nazwisko

Wpłaty zaliczki na konto:
Dziewięcsił Tomasz Piorun

Lotnicza 25/5 Legnica

nr konta: 94 1940 1076 3120 9098 0000 0000


pozdrawiam Tomasz Piorun

Images: skok pszczew.jpg

Zmiana planów

Images: wigry grupa.jpg
Wigry 2012 - ekipa już w połowie na studiach.

Uwaga osoby zainteresowane obozem wedrownym, nastapiła zmiana planów. Jedziemy w tym roku na Mazury, zainspirowala mnie Marysia Król - 3 lata temu bylismy nad Wigrami i czas juz pojechać w jakieś "kultowe" miejsce.
W planie mamy rejs statkiem po wielkich jeziorach, spływ Krutynią, rowerem wokół Śniardw, nurkowanie ABC, zwiedzanie min. "Wilczego Szańca" .
Oczywiscie wędrujemy, śpimy pod namiotami, gotujemy sami. w zwiazku z większą odleglością cena transportu wzrosła stąd obóz kosztuje 750zł.

Przypominam, że mamy tylko 20 miejsc! Stałych bywalców prosze o e-mail z rezerwacją. ,Osoby zainteresowane - odważne i wytrwałe - proszę o e-mail z danymi osobowymi i krótką informacją o sobie; szkoła, zainteresowania, doświadczenie biwakowe, kajakowe, umiejętność pływania, jazda na rowerze.

pozdrawiam Tomasz Piorun

wakacje 2015

Zaczynamy zapisy na wypoczynek letni. Szczegóły w zakładce "obozy letnie"
Images: skok pszczew.jpg

uks 9 Legnica

Zachęcam do sponsorowania sportu dzieci i młodzieży bliskiego mi klubu UKS dziewiątka przy SP9 w Legnicy. Skupia się na piłce ręcznej dziecii młodzieży i co roku notuje sukcesy sportowe oraz wychowawcze - poprzez klasy sportowe
W roku ubiegłym klub zdobył Mistrzostwo Polski Szkół Podstawowych Chłopców.
Images: UKS9b.jpg
dane klubu:
Uczniowski Klub Sportowy "dziewiątka: Legnica ul.Marynarska 31 59-220 Legnica
www.uks9.pl
konto: 26 1090 2066 0000 0001 1074 0057
KRS 0000399371

w imieniu swoim i presesa Tomka Dobrołowicza serecznie dziękuję.

Tomasz Piorun

Ferie 2015

Images: hintersee.jpg
Pozdrawiam wszystkich uczestników naszych wyjazdów narciarskich w czasie ferii zimowych. Było nas w tym roku prawie 150 osób!
Dziękuję za zaufanie rodzicom i dzieciom orac dorosłym uczestnikom. Najmłodszy uczestnik mial 6,5 roku a najstarszy 76. Pracowalo 11 instruktorów i wychowawców, kierowników. W czasie tych dwóch tygodni mieliśmy w górach całe spektrum pogodowe: ciepło, mróz, śnieg mokry, wiatr, sztuczny i świeży puch, a czasem lód. Dobry Narciarz (a takimi przecież staramy się być) musi poradzić sobie w każdych warunkach i znaleźć jeszcze w tym przyjemność.
Wiele osób stawiało z nami swoje pierwsze kroki na nartach i snowbordzie, wiekszość miała okazję doskonalić swoje umiejętności i nabywać nowe - np jazda w puchu!
Niestety nie obyło się bez kilku kontuzji - po pierwsze trzem osobom, które im uległy życzymy szybkiego powrotu do sprawności i zadowolenia z zabawy na śniegu.
Wnioski z tych wydarzeń są dwa: Snowbordu powinno się uczyć po opanowaniu jazdy na nartach, a drugi to niezbedne jest przygotowanie kondycyjne przed sezonem narciarskim. Ważny okazał się również wybór firmy ubezpieczeniowej - polecam Compensę za granicą (szczególnie w Austrii) - pomoc okazała się celowa, rzeczowa i szybka. Nie będę pisał jakiej firmy unikać ale dała plamę. Sprawdziły sie również karty EKUZ.
Przepraszam w imieniu firmy Kolasa za postój 30min. w Czechach - zawiesil się czujnik paliwa i mieliśmy pół godziny później powrót.

Mam nadzieję, ze w roku przyszłym zima okaże się łaskawsza  - tym bardziej, że ferie będą na początku lutego. Z pewnością zorganizujemy trzy wyjazdy  - podobnie jak w tym, może coś zmodyfikjemy lub dodamy. Teraz pozostalo nam jeszcze pojeździć w weekendy.

PS dziekuje również moim koleżankom i kolegom: wychowawcom i instruktorom ( Asi, Ali, Sylwii, Jance, Irkowi, Jarkowi, Romkowi, Sebastianowi, Pawłowi, Mateuszowi), bez waszej pracy i pomocy nie byłoby takiej ciepłej atmosfery, radości i postępów narciarskich u naszych uczestników.

Tomasz Piorun

Wygenerowano w sekund: 0.00
3,175,062 Unikalnych wizyt