Wakacje 2020
Dodane przez Administrator dnia Czerwiec 20 2020 13:52:21
Images: ownotecka.jpg
Witam serdecznie

Drodzy uczestnicy Obozów letnich i kolonii. Zakończyliśmy zapisy na obozy wędrowne i kolonie. Mamy jeszcze kilka miejsc na kolonię surwiwalową w terminie 21-31 sierpnia 2020. Zapraszam.
W związku z decyzją Rektora AWF Poznań o zamknięciu pola namiotowego i przesunięciu terminów obozów studenckich, kolonia surwiwalowa w terminie 21-31 sierpnia odbędzie się na ośrodku Karina w Pszczewie. Termin , cena pozostają bez zmian

Proszę o dostarczanie kart kwalifikacyjnych drogą elektroniczną - może być skan lub dobre zdjęcie. Oryginały oddajemy w dniu wyjazdu. Nie będzie zebrań organizacyjnych więc prosze o śledzenie informacji na stronie lub na FB.

Uczestnicy obozów wędrownych proszę aby mieli aktualne legitymacje szkolne. Będziemy korzystać z usług PKP jadą na Pojezierze Kaszubskie jak i Lubuskie. Płatności końcowych proszę dokonywać do 10 lipca.

Sytuacja jest dynamiczna w związku z pandemią dlatego nie podaję jeszcze godzin wyjazdów. Można przyzwyczajać się do chodzenia. 2-3 wycieczki po okolicach kilkunastokilomterowe ą bardzo wskazane przed wyjazdem.

Link do karty kwalifikacyjnej poniżej i numer konta. Informacje o wyjazdach w zakładce: obozy letnie.