obóz wedrowny pojezierze lubuskie
Dodane przez Administrator dnia Sierpień 11 2020 00:22:15
Witam Serdecznie

Przypominam, że wyjazd na obóz wedrowny na pojezierze lubuskie jest w ¶rodę 12 sierpnia - zbiórka na dworcu PKP Legnica o godzinie 11:15. Bardzo proszę rodziców aby mieć ze sob± oryginały kart kwalifikacyjnych a uczestników o posiadanie ważnych legitymacji szkolnych!

Zabieramy tylko rzeczy wymienione w spisie wyposażenia uczestnika. jeżeli chodzi o namioty s± 3-osobowe (nominalnie 4 ale ze względu na Covid-19 powinno byc w nich mniej osób). Namioty s± firmy Decathlon z przedsionkami - służ± wył±cznie do spania i przebywania w czasie deszczu. Zabronione bedzie jakiekolwiek goszczenie się w namiotach innych osób ze wzgledu na wytyczne GIS.
Prosze wzi±ć dwie pary butów do chodzenia - szczególnie jeżeli kto¶ mało chodzi na codzień, mog± być dobre sandały. Na poprzednim obozie odciski uniemożliwiły kilku osobom aktywne pokonywanie trasy.

do zobaczenia

Tomasz Piorun
album: grupa.jpg

PS Jestem aktywnym organizatorem turystycznym w systemie realizacji bonu turystycznego, osoby chc±ce skorzystać z bonu 500zł prosze o wysyłanie kodu aktywacyjnego na pocztę elektroniczn± i traktowanie tego jako dokonanej płatno¶ci. Postaram się zgłębić mechanizm realizacji po powrocie z obozów. Jeżeli bedę miał jakie¶ problemy bedę się kontaktował indywidualnie.