zima 2021
Dodane przez Administrator dnia Listopad 17 2020 09:56:12
Images: ja narty.jpgImages: plywanie.JPG

Szanowni Państwo

W związku z tym, że moja działalność została zawieszona przez polski Rząd, odwołałem wszystkie obozy zimowe oraz zawiesiłem zajęcia na basenie. Jeżeli sytuacja międzynarodowa się poprawi to spróbujemy pojechac do Austrii w marcu - tylko własnym transportem.
Liczę na otwarcie pływalni w lutym ale gwarancji, że tak się stanie nie ma żadnych. Jeżeli tylko będę miał konkretne informacje poinformuję niezwłocznie na stronie i FB.

Nie poddaję się i właśnie ustaliłem terminy obozów i kolonii letnich - wykupiłem niezbędną gwarancję ubezpieczeniową uprawniającą mnie do bycia organizatorem turystyki wpisanym do Rejestru Marszałka Dolnego Śląska do 31.01.2022

Dla narciarzy mam kilka propozycji.

1. Jeżeli tylko Austria się otworzy - najwcześniej 1 marca 2021 - możemy spróbować wyjechać do Sankt Gilgen w terminie 4-8 marca.
2. Oddaje wpłacone zaliczki na konto
3.Wpłacone zaliczki można wykorzystać na wyjazdy w czasie wakacji (obozy wędrowne, survivalowe), ewentualnie w przyszłym sezonie narciarskim
4.Wpłacone zaliczki można wykorzystać na naukę pływania na basenie Delfinek w Legnicy.

Postaram się wysłać do każdego meila z informacją i prosze dokonać wyboru rozwiązania. Osoby zainteresowane wyjzdem własnym transportem proszę o kontakt telefoniczny.

pozdrawiam serdecznie w trudnych czasach

Tomasz Piorun 666023625