Austria trekking
Dodane przez Administrator dnia Czerwiec 10 2023 09:36:59
Zakończyliśmy wyjazd tekkingowy w austriackich Alpach - Wyskoie Taury. Wszyscy zdrowi i cali wrócilismy do domu z bogatymi wrażeniami i zmęczeni - udało nam się być w dolinie jeziora Hintersee otoczonej kilkunastoma wodospadami i ścianami trzytysięczników, weszlismy na wymagający szczyt Pihhaper 2513 mnpm, Zdobyliśmy Top of Salzburg 3029mnpm z lodowcem Kitzsteinhorn oraz największe wodospady w europie Krimml. Towarzyszyła nam piękna pogodai super atmosfera grupy.
Images: csm_Zell_am_See_Summer_Fun_4dea6dfa32.jpg
Zapraszam na następny wyjazd w Wysokie Taury w okolicach Zell am See
Termin: 6-11 września,
miejscowość Sankt Johan im Pongau,
cena 1500 zł obejmuje: transport tam i z powrotem busem oraz transfery na miejscu, nocleg w apartamencie w tyrolskim domu, ubezpieczenie KL OC i NW, wyżywienie w cenie ( śniadania i kolacje wykonujemy sami i razem spożywamy z zakupionych na miejscu produktów spożywczych w ramach ceny), prezent firmowy,
Na miejscu chcemy zobaczyć lodowiec Kitzsteinhorn, Jaskinię lodową Eisriesenwelt, planujemy zdobycie szczytów regionu Wagrain, wodospady Lichtensteinklam.

Warto mieć ze sobą:
- Kartę ubezpieczenia zdrowtnego EKUZ - wydawana od ręki w oddziale NFZ Legnica
- ważny dokument tożsamości - dowód osobisty lub paszport
- Wygodny sprzęt do wedrówek górskich: buty (najlepiej dwie pary), kije trekkingowe - wskazane, plecak do 20l wygodny i z pasem biodrowym oraz piersiowym, okulary przeciwsłoneczne z dobrym filtrem UV, polar, i kurtka przeciwdeszczowa (wind stopper), rekawiczki, czapka - latarka czołowa, telefon :) z ładowarką
- lekarstwa jeżeli potrzebujecie, Euro w gotówce - czasem wysoko w górach nie przyjmują płatności kartami


PS Bardzo prosze o pakowanie się w miękkie torby podróżne - łatwiej nam będzie zapakować się do bagażników (skorupy i walizki na kółkach nie są mile widziane :))
Zapomniałem o strojach kąpielowych dla chętnych do skorzystania z basenów. Dziękuję.
W razie pytań prosze o kontakt telefoniczny Tomasz Piorun 666 023 625
Images: image_2023-04-27_204438705.png