Murau
Dodane przez Administrator dnia Styczeń 30 2024 08:24:40
Images: ja narty.jpg

Witam serdecznie narciarzy.
Sezon zimowy w pełni, chociaż jesteśmy już po feriach zimowych. Spędziliśmy kolejny raz dwa tygodnie w przepięknym Sankt Gilgen. Na pierwszym obozie dla dzieci i młodzieży było nas 76 osób. Najmłodsza uczestniczka miała lat 7 a instruktor senior Pan Irek już 70.... Udało się nam uniknąć jakichkolwiek kontuzji - żadnej wizyty u lekarza. Warunki narciarskie były super: piekna zima i mało ludzi - czy można chcieć więcej.
W drugim tygodniu bawiliśmy się w gronie rodzin, było nas 46 osób, niestety nasz weteran Pan Andrzej, upadł na czarnej trasie i uszkodził lekko bark - mamy nadzieję, że szybko dojdzie do formy. Pogoda była już nieco inna, ciepło i sporo opadów. Na szczęście w czasie jazdy padał śnieg a nie deszcz. Mokry i ciężki śnieg na dolinie wymagał dobrej kondycji i uwagi. Udało nam się nauczyć kilka osób jazdy na nartach techniką równoległą.

Dziękuję wszytkim uczestnikom za udział w wyjazdach, miłą atmosferę, zaufanie, zdyscyplinowanie i punktualność. Zapraszam na następne imprezy narciarskie.