Obozy Narciarskie
Dodane przez Administrator dnia Listopad 03 2017 12:53:11

 

Wyjazd do Czech 20.01.2018 (sobota)o godzinie 13.00 , powrót 27.01.2018 o tej samej godzinie. Bedą dwa autobusy; jeden zawiezie dzieci młodsze do pensjonatu: U Lanovku, drugi dzieci starsze do pensjonatu Ranc. Na drzwiach autobusów będa listy imienne. Pensionaty sa oddalone od siebie 200m. Zbiórka na parkingu wewnętrznym w SP9 w Legnicy Marynarska 31. Bardzo proszę uczestników obozów o zaopatrzenie się w karty EKUZ - z NFZ - bezpłatnie. Korony na karnety, kieszonkowe, paszporty lub dowody - prszę dzieciom zapakowac do podpisanej koperty - zbierzemy je na miejscu aby nie robic zamieszania przed wyjazdem. Ewentualne lekarstwa proszę dac dziecku z dawkowaniem z podpisem rodzica.

proszę o dokonanie wpłat do 6 stycznia 2018.

do zobaczenia


Brak wolnych miejsc na obóz w Czechach i w Austrii proszę o dokonywanie wpłat do 6 stycznia 2018, Przypominam o konieczności wyrobienia karty EKUZ w oddzale NFZ za darmo ! Karta jest dużym ułatwieniem w korzystaniu z pomocy medycznej w UE - przetestowane.
Osoby zapisane proszę o wpłaty zaliczek z dopiskiem imię i nazwisko oraz kraj wyjazdu.

Karty kwalifikacyjne proszę dostarczyć do sekretariatu szkoły nr 9.
Potrzebuję danych osobowych wszystkich uczestników do 6 stycznia - szczególnie dotyczy to dorosłych uczestników wyjazdu do Austrii - niezbędne do ubezpieczenia KL i NW: Proszę o dosłanie danych osoby, które jeszcze tego nie zrobiły.
Potrzebuję: daty i miejsca urodzenia oraz adresu. Może być meil lub SMS

Karta kwalifikacyjna obóz w Czechach do pobrania: kopiujemy cały link i wklejamy do okienka wyszukiwarki, powinna wyskoczyć karta plik word, można edytować, prosze nie zmieniac danych.

https://drive.google.com/file/d/0B-rtBFtGpoyTeno0NmdCa2NOeDQ/view?usp=sharing


karta kwalifikacyjna obóz w Austrii

- pobierają i wypełniają wyłącznie opiekunowie dzieci i mlodzieży, które jadą pod opieką wychowawców.

https://drive.google.com/file/d/0B-rtBFtGpoyTSVRjN29UQ3FtODA/view?usp=sharing